Informujemy, że w dniu 2 i 31 maja stołówka szkolna będzie NIECZYNNA.

Prosimy o samodzielne zapewnienie prowiantu dzieciom, które będą obecne w tych dniach w szkole.

DEKLARACJA NA POSIŁKI W DNIACH – 14-16 MAJA DLA KLAS 1-8 (egzaminy klas 8)

Informujemy, że w dniach 14-16.05.2024 przewidziane są dodatkowe dni wolne (egzamin ósmoklasisty). W tych dniach klasy 0 pracują normalnie, uczniowie klas 1-8 mają zapewnioną opiekę w świetlicy. Umożliwiamy Państwu zakup obiadów na te dni, tylko i wyłącznie po złożeniu wcześniejszej deklaracji.  Prosimy o zgłoszenia tylko osoby, które będą OBECNE. Zgłoszenie NIEOBECNOŚCI nie jest wymagane – te dni nie zostały uwzględnione w tabeli opłat.

Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO mailem na adres 42pbgastro@gmail.com do 6 maja (imię, nazwisko dziecka, klasa oraz dni w których deklarowana jest obecność). Po otrzymaniu pisemnej deklaracji, system obiadowy zostanie odblokowany na okres 14-16 maja, co umożliwia opłacenie abonamentu na te dni.

W tych dniach posiłki wydawane będą tylko osobom, które zadeklarowały obecność i opłaciły posiłki. Dodatkowo deklaracja jest wiążąca, nie ma możliwości odwołania obiadów na okres 14-16 maja. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania posiłków, w sytuacji gdy nie uzbiera się minimalna liczba chętnych na posiłki w tych dniach.

PB GASTRO

Osoby zainteresowane skorzystaniem z deklaracji późniejszych wpłat proszone są o skopiowane następującej informacji  i przesłanie jej w treści maila lub skanem na adres mail dedykowany Państwa szkole.

Informujemy, że deklaracje złożone w latach poprzednich nie będą uwzględniane. Konieczne jest złożenie nowej z aktualnymi danymi.

DEKLARACJA PÓŹNIEJSZYCH WPŁAT

„Oświadczam, że ( imię i nazwisko dziecka, numer szkoły, klasa) ………….……………………………. będzie korzystał/korzystała z posiłków w roku szkolnym 2022/2023. Opłatę za posiłki zobowiązuję się wpłacać do dnia ...................... każdego miesiąca (nie później jednak niż do 10 każdego miesiąca). Przyjmuję do wiadomości, że nie opłacenie abonamentu w powyższym terminie skutkuje wstrzymaniem wydawania posiłków do czasu uiszczenia opłaty. O wszelkich zmianach lub braku możliwości opłaty w w/w terminie zobowiązuję się poinformować. Dane kontaktowe do rodzica/opiekuna: mail............................... nr tel............................................. "

OSOBA KONTAKTOWA:
We wszystkich sprawach związanych z posiłkami, prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z Kierownikiem odpowiedzialnym za Państwa szkołę:
Aleksandra Zduńczyk
e-mail: 42pbgastro@gmail.com
telefonicznie 512 278 034 (od pon. do pt. w godzinach 8.00-15.00).