Opieka wakacyjna - dyżury wakacyjne

Godziny pracy placówki, podczas dyżuru wakacyjnego:

Stawka żywieniowa za dzień wynosi:

Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:

Dane do przelewu:

Tytuł: Nr szkoły dyżurującej, imię, nazwisko dziecka, termin dyżuru z którego skorzysta dziecko, koniecznie z dopiskiem DYŻUR OPIEKUŃCZY.

Np. "SP42, Kamila Kowalska, 1-5 lipca, DYŻUR OPIEKUŃCZY

Całkowity koszt to 25,60 zł.

W całodzienne wyżywienie wchodzi śniadanie, obiad składający się z zupy, II dania i kompotu oraz podwieczorek. Nie ma możliwości zakupienia oddzielnie poszczególnych posiłków.

Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:

Potwierdzeniem zapisu dziecka do Warszawskiej Akcji „Dyżur Wakacyjny” w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w terminie określonym w harmonogramie oraz złożenie potwierdzenia wraz z kartą.

Potwierdzenie należy wysłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat.sp42@eduwarszawa.pl

Odwołania przyjmujemy codziennie do godziny 14:00 dnia poprzedzającego dzień odwołania.

Odwołania należy składać tylko i wyłącznie na nasz adres mailowy 42pbgastro@gmail.com inne formy odwołań nie będą przez nas uwzględniane.

Jeżeli rodzice będą chcieli uzyskać zwrot środków za odwołane posiłki, również muszą zgłosić nam taką prośbę drogą mailową, wówczas będziemy weryfikować wnioski na podstawie wysłanych zgłoszeń, a pieniądze zwrócimy najpóźniej do dnia 31.08.2024 r.

Zwrot opłat za wyżywienie nastąpi do 31 sierpnia 2023 r., po spełnieniu w/w warunków.

Zapisy na dyżur wakacyjny w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych w 2024 r.

Zapisy na dyżur wakacyjny do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych rozpoczną się

3 kwietnia br. o godz. 12.00 i prowadzone będą za pomocą elektronicznego systemu dostępnego pod adresem:

rekrutacja-warszawa.pzo.edu.pl

Poniżej link do strony Biura Edukacji o terminach dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w SP: